Úvod
Vitajte u nás...

Výklad predajneAk hľadáte hodiny, hodinky, sklo, krištáľ, porcelán, obrazy, drevenné výrobky či iný darčekový tovar, tak ste na správnej adrese. U nás si určite vyberiete!

A ak si nebudete vedieť vybrať z nepreberného množstva tovaru, náš príjemný a skúsený personál Vám určite poradí.

Vianočné dekorácie PDF Tlač E-mail

Vianočné dekorácie Ani sme sa nenazdali a Vianoce opäť klopú na dvere. Dúfame, že všetci si ich budeme môcť užiť a precítiť.

K tomu nám môže dopomôcť aj príjemne vyzdobená domácnosť. Pokiaľ Vám z vianočných dekorácií niečo chýba, môžete si to zadovážiť u nás. Ak Vám nechýba nič, príďte sa aspoň pozrieť a načerpať inšpiráciu. Kliknutím na obrázok vpravo otvoríte galériu.... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 
Certina opäť v ponuke PDF Tlač E-mail

CERTINA Do našej ponuky sa vrátila jedna zo zvučných švajčiarských značiek hodiniek - Certina, ktorej história sa začala písať v roku 1888.

Nech sa páči, prídte si pozrieť ponuku hodiniek značky Certina ku nám na predajňu.

 
Citizen - záruka predĺžená na 5 rokov PDF Tlač E-mail

Citizen 5 rokov zárukaNie je to až tak dávno, čo sme do našej ponuky pridali značku Citizen.
S radosťou Vám môžeme oznámiť, že kvalita a spoľahlivosť hodiniek Citizen umožnila predĺžiť záruku na hodinky predané v SR po 1.5.2010 na 5 rokov.

Dúfame, že aj táto správa prispeje k Vašej spokojnosti v prípade výberu hodiniek Citizen.

 
Festina Chrono Bike 2010 PDF Tlač E-mail

Festina Chrono Bike 2010 Svet cyklistiky je dôležitým zdrojom inšpirácie pre Festinu. Vďaka tomu nám Festina ponúka počas Tour de France 2010 novú kolekciu pánskych chronografov............... z presláveného radu „Chrono Bike".
Chrono Bike 2010 je kombináciou špičkovej technológie a športového vzhľadu. Kolekcia sa skladá z 8 modelov s oceľovým ťahom a z 8 modelov s PU remienkom. Vyznačujú sa masívnym 46mm púzdrom a obsahujú prvky inšpirované komponentamy bicyklov ako 3 sub-ciferníky v podobe reťazových koliečok či tlačidlá pripomínajúce odpruženie bicyklov. Reťaz vymodelovaná na zadnej strane púzdra je ďalší detail potvrdzujúci prepracovanosť hodiniek. Hodinky majú dátumovku, a vodeodolnosť je 10ATM.
Festina Chrono Bike 2010 nájdete k odberu aj u nás na predajni.

 
Luxusné perá Regal PDF Tlač E-mail

Perá REGAL Do našej ponuky sme doplnili vysokokvalitné perá značky Regal založenej v roku 1979.

Dúfame, že vaše očakávania naplní použitie kvalitných materiálov (takmer výlučne kov), nezameniteľný vzhľad, široký výber v spojení s darčekovým balením v kazete
a taktiež prístupná cena.

 
Festina Tour de France 2009 PDF Tlač E-mail

Festina Tour de France 2009Aj v roku 2009 Festina, tradičný partner a oficiálna časomiera závodov Tour de France, prináša na trh novú radu pánských chronografov............... s označením „Tour Chrono 09".
Novinka vyniká dynamickým designom, použitím netradičných farieb a šesťskrutkovým oceľovým púzdrom s lunetou v tvare cyklistického prevodníka. Charakteristické je prevedenie sekundovej ručičky a úprava ciferníku pripomínajúca karbónové vlákna. Samozrejmosťou sú opäť stopky s presnosťou 0,01 sekundy, prevedenie na kaučukovom remienku alebo na oceľovom ťahu a vodotesnosť 10ATM.

 
<< Štart < Predch. 1 2 Ďalšia > Koniec >>

Výsledok 1 - 10 z 13

Hľadanie

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz

Facebook

Nájdete nás aj na
Facebook

Osobné údaje

Pri tomto nastavení nedochádza k spracúvaniu žiadnych osobných údajov.

Odber správ