Úvod
Vitajte u nás...

Výklad predajneAk hľadáte hodiny, hodinky, sklo, krištáľ, porcelán, obrazy, drevenné výrobky či iný darčekový tovar, tak ste na správnej adrese. U nás si určite vyberiete!

A ak si nebudete vedieť vybrať z nepreberného množstva tovaru, náš príjemný a skúsený personál Vám určite poradí.

„Meníme menu, nie cenu!” PDF Tlač E-mail

nalepka_kodex_small.gif Euro tu máme čo nevidieť a so slovenskou korunou sa budeme musieť rozlúčiť. Bude to určite náročná zmena pre každého z nás.
V Hodinárstve HOFI nám vždy záležalo na Vás, naších zákazníkoch. Preto sme sa rozhodli pridať k etickému kódexu pre zavedenie eura „Meníme menu, nie cenu!”.

Celý článok...
 
Festina Tour de France 2008 PDF Tlač E-mail

Festina Tour de France 2008 Festina, tradičný partner a oficiálna časomiera závodov Tour de France, prináša na trh aj v roku 2008 novú radu pánských chronografov............. pomenovaných po tomto slávnom závode.
Novinka vyniká dynamickým designom, kde upúta originálna sekundová ručička v tvare cyklistického ozubeného kolieska. Samozrejmosťou sú opäť stopky s presnosťou 0,01 sekundy, prevedenie na kaučukovom remienku alebo na oceľovom ťahu a vodotesnosť 10ATM.

 
Casio - tikajú rovnako ako vy PDF Tlač E-mail

Casio Pod týmto sloganom nájdete v čísle 47/2007 časopisu Plus 7 dní (vychádza 23.11.2007) rozsiahly katalóg hodiniek Casio obsahujúci okrem najpopulárnejších modelov aj novinky predvianočného trhu.

Celý článok...
 
Festina Tour de France 2007 v ponuke PDF Tlač E-mail

Festina Tour Edition 2007Aj v roku 2007 bola Festina oficiálnou časomierou prestížnych cyklistických pretekov Tour de France. Pri tejto príležitosti pripravila nový model chronografu, ktorý pre veľký záujem prichádza na Slovensko až v tejto dobe.
Po dlhom čakaní Vám už chronograf Festina Tour de France 2007 môžeme ponúknuť. Okrem originálneho dizajnu v pánskom............ a dámskom...... prevedení sa vyznačuje vodotesnosťou 10ATM (100M), presnosťou stopiek 0,01s, lupou zvýrazneným dátumom a tvrdeným minerálnym sklom.
Nový chronograf Festina Tour Edition 2007 určite stojí za Vašu pozornosť.

 
V ponuke pribudol Citizen PDF Tlač E-mail

CitizenV našej ponuke pribudol jeden z najväčších výrobcov hodiniek na svete, ktorého ročná produkcia sa počíta v stovkách miliónov kusov.

Môžete si u nás vybrať od základných dámskych a pánskych modelov systému „Quartz” až po hodinky systému „Eco-Drive”, ktoré nepotrebujú batériu ale využívajú „silu svetla”.

 
<< Štart < Predch. 1 2 Ďalšia > Koniec >>

Výsledok 9 - 13 z 13

Hľadanie

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz

Facebook

Nájdete nás aj na
Facebook

Osobné údaje

Pri tomto nastavení nedochádza k spracúvaniu žiadnych osobných údajov.

Odber správ