Úvod arrow Ponuka
Ponuka

Nižšie vidíte novinky v ponuke bez rozlíšenia kategórie.
Pokiaľ chcete vidieť len novinky za príslušnú kategóriu ako aj jej bližší popis, prosím, vyberte ju z menu „Ponuka”.Casio - tikajú rovnako ako vy PDF Tlač E-mail
Hodiny a hodinky

Casio Pod týmto sloganom nájdete v čísle 47/2007 časopisu Plus 7 dní (vychádza 23.11.2007) rozsiahly katalóg hodiniek Casio obsahujúci okrem najpopulárnejších modelov aj novinky predvianočného trhu.

Celý článok...
 
Festina Tour de France 2007 v ponuke PDF Tlač E-mail
Hodiny a hodinky

Festina Tour Edition 2007Aj v roku 2007 bola Festina oficiálnou časomierou prestížnych cyklistických pretekov Tour de France. Pri tejto príležitosti pripravila nový model chronografu, ktorý pre veľký záujem prichádza na Slovensko až v tejto dobe.
Po dlhom čakaní Vám už chronograf Festina Tour de France 2007 môžeme ponúknuť. Okrem originálneho dizajnu v pánskom............ a dámskom...... prevedení sa vyznačuje vodotesnosťou 10ATM (100M), presnosťou stopiek 0,01s, lupou zvýrazneným dátumom a tvrdeným minerálnym sklom.
Nový chronograf Festina Tour Edition 2007 určite stojí za Vašu pozornosť.

 
Novinky v ponuke skla, krištáľu a porcelánu PDF Tlač E-mail
Sklo, krištáľ, porcelán
Na tomto mieste budete vidieť novinky a zaujímavosti v ponuke skla, krištáľu a porcelánu.
 
V ponuke pribudol Citizen PDF Tlač E-mail
Hodiny a hodinky

CitizenV našej ponuke pribudol jeden z najväčších výrobcov hodiniek na svete, ktorého ročná produkcia sa počíta v stovkách miliónov kusov.

Môžete si u nás vybrať od základných dámskych a pánskych modelov systému „Quartz” až po hodinky systému „Eco-Drive”, ktoré nepotrebujú batériu ale využívajú „silu svetla”.

 
<< Štart < Predch. 1 2 Ďalšia > Koniec >>

Výsledok 10 - 13 z 13