Úvod arrow Ponuka arrow Hodiny a hodinky
Hodiny a hodinky

Fotogaléria . . . . . Uvažujete nad kúpou hodiniek, hodín či budíka?
Ste tu správne! U nás nájdete naozaj široký výber rôznych značiek a cenových úrovní.

Zameriavame sa však najmä na značky Tissot, Certina, Citizen, Festina, Seculus, Adriatica, Casio, Police, Len.nox, Secco, Elite, Q&Q, Rhythm, JVD, MPM Quality a Lumir.Certina opäť v ponuke PDF Tlač E-mail

CERTINA Do našej ponuky sa vrátila jedna zo zvučných švajčiarských značiek hodiniek - Certina, ktorej história sa začala písať v roku 1888.

Nech sa páči, prídte si pozrieť ponuku hodiniek značky Certina ku nám na predajňu.

 
Citizen - záruka predĺžená na 5 rokov PDF Tlač E-mail

Citizen 5 rokov zárukaNie je to až tak dávno, čo sme do našej ponuky pridali značku Citizen.
S radosťou Vám môžeme oznámiť, že kvalita a spoľahlivosť hodiniek Citizen umožnila predĺžiť záruku na hodinky predané v SR po 1.5.2010 na 5 rokov.

Dúfame, že aj táto správa prispeje k Vašej spokojnosti v prípade výberu hodiniek Citizen.

 
Festina Chrono Bike 2010 PDF Tlač E-mail

Festina Chrono Bike 2010 Svet cyklistiky je dôležitým zdrojom inšpirácie pre Festinu. Vďaka tomu nám Festina ponúka počas Tour de France 2010 novú kolekciu pánskych chronografov............... z presláveného radu „Chrono Bike".
Chrono Bike 2010 je kombináciou špičkovej technológie a športového vzhľadu. Kolekcia sa skladá z 8 modelov s oceľovým ťahom a z 8 modelov s PU remienkom. Vyznačujú sa masívnym 46mm púzdrom a obsahujú prvky inšpirované komponentamy bicyklov ako 3 sub-ciferníky v podobe reťazových koliečok či tlačidlá pripomínajúce odpruženie bicyklov. Reťaz vymodelovaná na zadnej strane púzdra je ďalší detail potvrdzujúci prepracovanosť hodiniek. Hodinky majú dátumovku, a vodeodolnosť je 10ATM.
Festina Chrono Bike 2010 nájdete k odberu aj u nás na predajni.

 
Festina Tour de France 2009 PDF Tlač E-mail

Festina Tour de France 2009Aj v roku 2009 Festina, tradičný partner a oficiálna časomiera závodov Tour de France, prináša na trh novú radu pánských chronografov............... s označením „Tour Chrono 09".
Novinka vyniká dynamickým designom, použitím netradičných farieb a šesťskrutkovým oceľovým púzdrom s lunetou v tvare cyklistického prevodníka. Charakteristické je prevedenie sekundovej ručičky a úprava ciferníku pripomínajúca karbónové vlákna. Samozrejmosťou sú opäť stopky s presnosťou 0,01 sekundy, prevedenie na kaučukovom remienku alebo na oceľovom ťahu a vodotesnosť 10ATM.

 
Be YOUnique... PDF Tlač E-mail

POLICE - Be YOUnique „Be YOUnique” je slogan značky Police, ktorú sme do nášho sortimentu doplnili aj na základe viacerých žiadostí naších zákazníkov.

Značka Police sa behom niekoľkých posledných rokov stala výrazným módnym diktátorom.
V súčasnej kolekcii hodiniek sa dáva dôraz na to, aby svojim dizajnom a farebnými kombináciami oslovila verejnosť, ktorá sa nebojí originality, má rada čerstvý a moderný štýl bez extrémnych výstrelkov.
Zahŕňa športové chronografy, klasické modely i tzv. mestský štýl. Každý model je cenovo dostupný a pritom so zárukou vysokej kvality, výborného spracovania s dôrazom na detail.

 
<< Štart < Predch. 1 2 Ďalšia > Koniec >>

Výsledok 1 - 9 z 10